Izba Gospodarcza Sprzedawców Polskiego Węgla, której są Państwo Członkami, rozpoczęła współpracę z Flotex Polska. Dzięki nawiązanej kooperacji Członkowie Izby Gospodarczej Sprzedawców Polskiego Węgla mogą skorzystać z preferencyjnych rabatów na zakup paliwa na stacjach ORLEN, BLISKA oraz BP.

Flotex Polska specjalnie dla Przedsiębiorców posiadających samochody firmowe przygotowała ofertę pozwalającą na bezgotówkowy zakup paliw w całej sieci stacji ORLEN, BLISKA oraz BP z  użyciem kart paliwowych. Dzięki kartom można dokonywać wygodnych i bezpiecznych zakupów.

Nawiązanie współpracy z Flotex Polska jest niezwykle proste i wymaga minimum formalności. W przeciwieństwie do kart uzyskiwanych bezpośrednio w koncernach paliwowych, Flotex Polska nie potrzebuje potwierdzenia wiarygodności biznesowej. Flotex Polska nie stosuje żadnych uciążliwych zabezpieczeń – wystarczy wypełnić e-wniosek i przejść krótką procedurę, a otrzymane karty umożliwią bezgotówkowy zakup paliw do firmowych samochodów na stacjach Orlen oraz BP w całej Polsce.

Korzyści:

  • Oszczędność na paliwie do samochodów służbowych – w ramach współpracy proponujemy rabaty w wysokości 11 gr za każdy zatankowany litr paliwa na stacjach BP oraz 10 gr za każdy zatankowany litr paliwa na stacjach Orlen;
  • Dostęp do portalu pozwalającego sprawdzić m.in. dokonane transakcje;
  • Karty paliwowe bez względu na to, jak długo istniej firma czy iloma samochodami dysponuje;
  • Bezpłatny dostęp do naszej usługi „Mapa cen” pozwalającej tankować na najtańszych stacjach;
  • Możliwość wniesienia opłat za przejazd płatnymi odcinkami autostrad A1, A2 i A4 za pomocą kart paliwowych;
  • Punkty VITAY, PAYBACK– nasi Klienci mogą zbierać punkty na stacjach Orlen oraz BP;
  • Możliwość wyboru kart: imiennej, na nr rejestracyjny lub na firmę.
  • Możliwość skorzystania z naszych dodatkowych usług (m.in. ubezpieczenie firmowe i indywidualne, usługa mobiParking, usługa viaToll prepaid, usługa mFLOTA, usługa GPS)

W załączeniu do wiadomości przesyłam szczegółowe informacje odnoście oferty.

Link do e-wniosku o wydanie kart paliwowych: www.flotex.pl/promocja

Kod promocyjny: IGSPW_KARTA

Osoba do kontaktu:

Paulina Wojtowicz-Maryjka, tel. 667-946-304, e-mail: lp.xe1591369987tolf@1591369987zciwo1591369987tjowp1591369987

Do pobrania:

FLOTEX_IGSPW_ulotka